Independent distributor of AdpackPro
bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

Інтернет рекламна платформа з доданою вартістю для компаній
... і смарт-кінцеві користувачі, які знайдуть привабливі пропозиції з усіх галузей промисловості.

AdpackPro - 100% швейцарський серйозність, міцність і довговічність.


spanish, Italian, Albanian, english, belarusian, Bulgarian, Bosnian, Vietnamese, hindi, Dutch, Greek, danish, Chinese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Hungarian, Ukrainian, Finnish, French, Croatian, Czech, Swedish, Japanese,
Гроші в Інтернеті:: Партнер винагороду протягом 2-х рівнях.
Український, Ukrainian - Ukraine,
Content trifft RefShare
ukrainskyy - Dies Securekarte kann Ihr Leben retten
Bitcoin-Packages von USI
Super mobile online wallet in ukrainskyy
BitCoin-Spenden-Network

Про AdpackPro
... і чому AdpackPro сильно відрізняється від інших онлайнових рекламних майданчиків.

AdpackPro є рекламним майданчиком швейцарської компанії OneVision Holding AG, яка характеризується надійністю і стійкістю. На рекламної платформі AdpackPro підприємці можуть перетворити рекламу для своєї компанії, їх обслуговування або їх продукції (рекламних банерів і текстових оголошень).

Чому це так і те, що явно відрізняє AdpackPro від іншого "натисніть портали"?

OneVision Holding AG займається розробкою маркетингових високоефективних продуктів, а також співпрацює з різними глобальними гравцями. Швидко зростаюча кількість членів AdpackPro буде комерціалізувати цієї вельми інноваційні продукти по всьому світу.
висновок: OneVision Holding AG працює та інвестує в AdpackPro для збуту інших власних високорентабельних продуктів І це робить різницю інших рекламних порталів і забезпечення стабільності і безпеки для своїх членів. Холдинг інвестує 10% від обсягу продажів в рекламної платформи, так що адекватний охоплення більше, ніж дано. Окремі компоненти продуктом OneVision Holding AG доповнюють один одного. Це значний пакет, який забезпечує довгострокову безпеку, успіх і задоволених клієнтів. OneVision Holding AG активно просуває рекламну платформу AdpackPro через електронний маркетинг, органічної пошукової системи рейтингу і всіх відомих соціальних медіа з доповнення з етикеткою "Link-Rotator".

Рекламні пакети (Adpacks) ви можете купити за ціною 25 євро (максимум 3000 активних Adpacks можливі). Ці рекламні пакети мають тривалість 4-6 місяців. За цей час ви отримаєте, для кожного adpack, гарантоване 10000 рекламних оголошень і принаймні 100 гарантованих кліків на вашому оголошенні.

Обидва підприємці і фізичні особи можуть також брати участь через відшкодувань з басейну комісій. Ваші рекламні пакети беруть участь в погодинної розподілів пулу, які безпосередньо віднесені до балансу вашого рахунку.
Ви платите 25 євро за Adpack і протягом терміну ви отримаєте відшкодування в розмірі 30 євро. Ви можете отримати залишок на рахунку в будь-який час (4 рази в місяць безкоштовно).
Це також не проблема, якщо у вас є що-небудь, що ви можете застосувати. Компанія надає Вам попередньо сконфигурированной реклами. Таким чином, кожен може взяти участь в винахідливою концепції AdpackPro.

Система рекомендації:

Якщо ви порекомендувати AdpackPro друзям або партнерам по бізнесу, ви можете скористатися системою рекомендації 2-ступінчастою. Для вашого прямого партнера ви отримуєте 11% комісійних від придбаних ними рекламних пакетів. Для 2-го рівня ви отримаєте 7%.
Кількість ваших партнерів не обмежена. Ви можете запросити будь-яку кількість перспектив на AdpackPro.

приклад: Коли постійний партнер купує 10 рекламних пакетів на 250, - EUR, ви отримуєте комісійні в розмірі 27,50 євро (11%). Якщо один з партнерів від свого партнера купує ту ж суму, так що у вашому 2-го рівня, ви отримуєте комісійні в розмірі 17,50 євро (7%).


Зареєструйтеся зараз тут і отримати безкоштовний веб-сайт і рекламні матеріали

Зареєструйтеся зараз безкоштовно тут
AdpackPro - Авторитетні інтернет реклама платформа з доданою вартістю для компаній.


Український, Ukrainian - Україна,
японський, Шведська, чеський, Хорватська, французький, Фінська, Український, Угорська, Турецька, Тайська, Словенська, Словацька, Сербська, Русский, румунська, Португальська, Польський, Норвезька, німецький, китайський, данська, Грецька, Голландська, гінді, В'єтнамська, Боснійська, Болгарська, білоруські, Англійська, Албанська, Італійська, Іспанська,

AdpackPro - можливостей для отримання доходу
... Ви не платите за рекламу, але вам платять вашої реклами.

AdpackPro надає кожному зі своїх членів відмінний спосіб взяти участь в концепції AdpackPro - навіть з дому.
Це перша платформа з "Link-Rotator" (див >> партнерської комісії), яким керує справжніми професіоналами для руху! Для отримання додаткової заробляючи OneVision Holding AG пропонує постійно розширюється партнерську програму. Там немає іншого посередника постачальник платіжних які викликають високу плату. Депозити і зняття грошей здійснюється безпосередньо банківської або миттєвої передачі і кредитну карту. Для покупок і розрахунків є належні документи. У 10 необхідних власних кліків завжди дійсні протягом наступного дня, тому немає ніякого стресу. Інтернет-сайт створений дуже чіткий і високу якість і постійно розширюється.

Зроблено в Швейцарії - швейцарська якість!

AdpackPro пропонує 3 шляхи участі в цій концепції. Це залежить від кількості активних Adpacks і число більше людей ви можете надихають AdPackPro і які розроблені в майбутньому цього факту.

Які переваги для рекламодавців?
 • Заохочення і привести покоління.
 • цільове використання вашого бюджету.
 • якісні перспективи через великий / регіональна мережа.
 • значно скоротити втрати.
 • безризикова і продуктивність на основі виставлення рахунків тільки справжніх кліків.
 • Генерація високоякісного трафіку.
 • Якість рекламних пакетів при неперевершеному співвідношенні ціна-якість.
 • Оптимальний інтернет-маркетинг мікс для досягнення ваших цілей.
 • Підвищення обізнаності.
В даний час AdpackPro пропонує 3 види реклами: текстові оголошення, банери і відеореклами.

Банер може бути встановлений в форматах 125x125, 468х60 і 728х90. Відео реклама відображається при вході в члени. Додатковий текст і рекламний банер стоїть 4.50 EUR (5.50 EUR для банера з форматом 728х90). Відео Ввійти Реклама варто 89.00 EUR.
При покупці реклами у вигляді Adpacks, ви можете рекламувати свій бізнес, ваші послуги або ваші продукти. Ви можете також отримати відшкодування витрат від комісій басейн (не гарантоване) для активних Adpack. Так що ви пропонуєте 2 птахів з одним каменем. - Ви просуваєте свій бізнес і отримувати навіть гроші. Не хвилюйтеся, навіть приватні особи можуть отримати вигоду з відшкодування. Там немає ніяких проблем, якщо у вас є що-небудь, що ви можете застосувати. Компанія надає Вам попередньо сконфигурированной реклами.

Пакет коштує 25 євро і включає в себе 10000 гарантованих показів і гарантовано 100 кліків. Після того, як 30 євро генеруються рекламного пакету, він не закінчується, і більше не включається в розподілі пулу. Відшкодування буде виплачуватися щогодини.

Немає точної інформації не може бути дано на суму, так як дохід підданий коливанням і ніколи не те ж саме. Для відшкодування немає ніякої гарантії. Кожен учасник може мати максимум 3000 активних Adpacks (в залежності від обраного членства).

Для того, щоб скористатися перевагами розподілу пулу, ваші Adpacks повинні бути заповнені рекламою, і ви повинні дивитися на себе 10 оголошень в день. Ви можете зробити це протягом 24 годин на добу. Коли до вас. Термін оголошення є випадковим чином кожні 15 - 30 секунд. Точно так же ви розглядаються в розподілі пулу на наступний день.

Дізнайтеся в наступних 3-х відео, як ви можете купити Adpacks, можна довести за рекламою і як переглядати рекламу (відео можна знайти навіть після успішної реєстрації в вашому бек-офісі в розділі "Відео Допомога і графіка").купити Adpacks
Заповнення Adpacks з рекламою
Перегляд Реклама
Ви отримаєте додаткові окуляри реклами для обраного членства. Навіть в цьому випадку ви можете рекламувати свій бізнес і свою продукцію. Внески сплачуються за 1 рік вперед.

починаючи з базового членства, ви будете брати участь в реалізації ваших філій до другого покоління (членські внески без ПДВ). Для вашого прямого партнера ви отримуєте 11% комісійних від їх продажу. Для 2-го рівня ви отримаєте 7%. Будь-яка людина набуває членство "Heeero" отримує 24000 рекламних точок і може використовувати до максимум 3000 активних Adpacks.

Як "Affiliate Учасник" Ви не отримаєте ніяких рекламних очок, але ви вже залучені в реалізації Вашого прямого партнера. А "Affiliate член" може мати максимум 10 Adpacks. Таким чином, ви можете використовувати платформу спочатку вільно, і перевірити його параметри, а потім вибрати правильний для Вас членства.


Vergütungsplan AdpackPro

Зареєструйтеся зараз тут і отримати безкоштовний веб-сайт і рекламні матеріали

Зареєструйтеся зараз безкоштовно тут

Заробляйте гроші AdpackPro. - Фінансова свобода.


Український, Ukrainian - Україна,
Іспанська, Італійська, Албанська, Англійська, білоруські, Болгарська, Боснійська, В'єтнамська, гінді, Голландська, Грецька, данська, китайський, німецький, Норвезька, Польський, Португальська, румунська, Русский, Сербська, Словацька, Словенська, Тайська, Турецька, Угорська, Український, Фінська, французький, Хорватська, чеський, Шведська, японський,

Більше значення з AdpackPro
... для компаній, але і для фізичних осіб.

AdpackPro не тільки простим натисненням кнопки платформи. Ідея полягає в тому, що підприємці можуть просувати свій бізнес недорогий і навіть одержувати залишковий дохід в басейні повертається. Це складний "повний пакет", де шестерні в зачеплення відмінно. Всі модулі орієнтовані на стійкість, надійність і доданої вартості для клієнта. Активізуючи до 3000 Adpacks існує величезна додана вартість для компаній, інтернет-магазинів і веб-сайт оператора. Це тоді 300,000 гарантовані кліки без вартості на ваше оголошення - просто приголомшливо!

В майбутньому, ви можете розраховувати на більш відчуття в онлайн-маркетингу!

 • Швейцарська рекламна платформа: Swiss Made - швейцарська якість!
 • Якість трафіку (реальних відвідувачів).
 • Збільшення трафіку на ваш сайт і тим самим краще ранжування пошукової машини.
 • органічний рух.
 • Збільште свої показники продажів.
 • Зростання вашого бізнесу в Інтернеті.
 • цільових і потенційних клієнтів.
 • Створення прибуткових кампаній.
 • Текст і банерна реклама, а також відео реклама в області входу в систему.
 • відповідних документів і рахунків-фактур для покупок і зняття.
 • Німецький призначений для користувача інтерфейс і німецька підтримка.
 • Безкоштовна реєстрація можливо.
 • Частка доходів від пулу комісій (до 3000 Adpacks).
 • рекламний пакет (Adpack) коштує 25 євро і гарантовано принести 10000 думки і принаймні 100 кліків.
 • Партнер комісії з вигляду людей 1-го і 2-го покоління.
 • В місяць в чотири рази безкоштовно Payout на перевірені рахунки в банку (від 5-го виплати 10 євро) плати

Зареєструйтеся зараз тут і отримати безкоштовний веб-сайт і рекламні матеріали

Зареєструйтеся зараз безкоштовно тутAdpackPro - Швейцарський - швейцарська якість


Japanese, Swedish, Czech, Croatian, French, Finnish, Ukrainian, Hungarian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Chinese, danish, Greek, Dutch, hindi, Vietnamese, Bosnian, Bulgarian, belarusian, english, Albanian, Italian, spanish,
AdpackPro досвідом та інформацією
Український, Ukrainian - Ukraine,

Onevision Holding AG

Багато творчі люди, які поділяють спільне бачення - це OneVision Holding AG. Основна ідея творців була створена в травні 2015 року досвід різних експертів з спочатку різних галузей промисловості і їх мережі повинні бути об'єднані під одним дахом для інноваційних онлайн-бізнесу. Тому що вони знали один одного, вони зустрілися своєчасно конструктивних обговорень в Marbeilla. З основної ідеї потім OneVision Holding AG виникла протягом декількох місяців. Асортимент продукції та послуг стабільно і неухильно зростає. Право на отримання власних і для розподілу продуктів і послуг була високою з самого початку до сьогоднішнього дня, а другий ні.

Запуск здійснювався з програмою "Jopbooster". Це набір програмного забезпечення онлайн. Найбільш важливою особливістю є те, щоб дати людям можливість зробити свої тексти, оптимізовані для пошукових систем, так що ці веб-сайти, то насправді можна знайти в Інтернеті. Що хорошого це найкращий сайт, якщо ніхто не знайде цю сторінку. "Jopbooster" тепер отримала подальший розвиток і пропонується в різних конфігураціях. Паралельно з цим, концепція навчання в області SEO була розроблена. Це безперервно викладається у формі навчання кваліфікованими викладачами OneVision Holding AG.

З самого початку, стратегічні партнерства є важливим кроком для розвитку OneVision Holding AG. Між OneVision Holding AG і Гумбольдта школи, Indisoft і іншими партнерами, він прийшов дуже швидко співпраці і передачі знань. Разом колесо, звичайно, придумав нічого нового, але це робиться більш круглим, як правило.

OneVision Holding AG

10% обороту потоку OneVisonHoldingAG в проект AdpackPro (CTR, брендинг і ранжування пошукової машини з інших продуктів)


Зареєструйтеся зараз тут і отримати безкоштовний веб-сайт і рекламні матеріали

Зареєструйтеся зараз безкоштовно тут

Серйозний і юридичний. - Досвід роботи з рекламною платформою AdpackPro


японський, Шведська, чеський, Хорватська, французький, Фінська, Український, Угорська, Турецька, Тайська, Словенська, Словацька, Сербська, Русский, румунська, Португальська, Польський, Норвезька, німецький, китайський, данська, Грецька, Голландська, гінді, В'єтнамська, Боснійська, Болгарська, білоруські, Англійська, Албанська, Італійська, Іспанська,

OneVision Holding AG - Продукти
... Інші продукти, пропоновані OneVision Holding AG

Jopboosterpro Series
Adpackpro Series
Internet Academy
Europe
AdpackProbooster
Series
Adpackbooster
AdpackProApp
Onevision Done4you
SmartShopper
Smartmessenger
Smartaffiliate
OnevisionWorld
Done4You
OnevisionWorld
Onevisionazon
Onevision Card

Зареєструйтеся зараз тут і отримати безкоштовний веб-сайт і рекламні матеріали

Зареєструйтеся зараз безкоштовно тут

AdpackPro - 100% швейцарський серйозність, міцність і довговічність.


spanish, Italian, Albanian, english, belarusian, Bulgarian, Bosnian, Vietnamese, hindi, Dutch, Greek, danish, Chinese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Hungarian, Ukrainian, Finnish, French, Croatian, Czech, Swedish, Japanese,
Гроші в Інтернеті:: Партнер винагороду протягом 2-х рівнях.
Український, Ukrainian - Ukraine,
Content trifft RefShare
ukrainskyy - Dies Securekarte kann Ihr Leben rettenAdpackPro - Presentation

2 Відвідувачі онлайн
відбиток
-