Independent distributor of AdpackPro
bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

şirketler için katma değer ile online reklam platformu
... ve akıllı son kullanıcılar tüm sektörlerden çekici bulacaksınız kim.

AdpackPro - % 100 İsviçre ciddiyet, dayanıklılık ve uzun ömür.


German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek,
Internet üzerinde para:: 2 seviyeleri üzerinde ortak ücret.
Türk, Turkish - Turkey,
Content trifft RefShare
tuerk - Dies Securekarte kann Ihr Leben retten
Bitcoin-Packages von USI
Super mobile online wallet in tuerk
BitCoin-Spenden-Network

AdpackPro hakkında
... ve neden AdpackPro diğer online reklam platformları çok farklı.

AdpackPro güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ile karakterizedir İsviçre firması OneVision Holding AG, bir reklam platformudur. reklam platformu üzerinde AdpackPro girişimciler şirket, onların hizmet ya da ürün (banner reklamları ve metin reklamları) için reklam açabilirsiniz.

Neden bu kadar ve ne açıkça diğer "portallar tıklayın" dan AdpackPro ayıran?

OneVision Holding AG yüksek performanslı pazarlama ürünleri geliştirme yapan ve çeşitli küresel oyuncularla işbirliği edilir. AdpackPro üyelerinin hızla artan sayıda dünya çapında bu son derece yenilikçi ürünler ticari olacak.
Sonuç: OneVision Holding AG faaliyet ve diğer kendi son derece karlı ürünlerin pazarlanması için AdpackPro yatırım Ve bu diğer reklam portalları ve üyeleri için istikrar ve güvenliğin sağlanması için fark yaratıyor. yeterli kapsama verilen fazla olması yani Holding, reklam platformu satışlarının% 10 yatırım yapmaktadır. OneVision Holding AG bireysel ürün bileşenleri birbirini tamamlar. Bu uzun vadeli güvenliği, başarı ve memnun müşteriler sağlayan etkileyici bir pakettir. OneVision Holding AG aktif bir eklenti etiket "Link-Rotator" ile birlikte e-posta pazarlama, organik arama motoru sıralamasında ve bilinen tüm sosyal medya aracılığı ile reklam platformu AdpackPro teşvik etmektedir.

reklam paketleri (Adpacks) Eğer 25 EUR fiyata satın alabilirsiniz (3000 aktif Adpacks maksimum mümkündür). Bu reklam paketleri 4-6 aylık bir süreye sahip. Bu süre zarfında, her adpack için, 10000 reklam ve reklama en az 100 garantili tıklama garantili alacaksınız.

Her iki girişimci ve bireyler de havuz komisyon geri ödeme yoluyla katılabilir. Reklam paketleri hemen hesap bakiyeniz atfedilen saatlik havuz dağılımları katılırlar.
Bir Adpack için 25 EUR ödemek ve dönem boyunca 30 EUR tutarında bir geri ödeme alacaksınız. İstediğiniz zaman hesap bakiyesini (4 kez bir ay ücretsiz) dışarı nakit olabilir.
Eğer uygulayabilirsiniz şey varsa o da bir sorun değil. şirket önceden yapılandırılmış reklam sağlar. Böylece, herkes AdpackPro ustaca kavramı katılabilir.

öneri sistemi:

Eğer arkadaşlarınız veya iş ortaklarına AdpackPro tavsiye, bir 2-adımlı öneri sisteminin yararlanabilirsiniz. direkt ortağı için onların kazanılmış reklam paketleri% 11 komisyon alırsınız. 2 seviyesi için% 7 olacaktır.
ortaklarınızla sayısı sınırsızdır. Sen AdpackPro umutları herhangi bir sayıda davet edebilirsiniz.

Örnek: doğrudan ortağı, 250, 10 reklam paketleri satın aldığında - EUR, sen EUR 27,50 (% 11) bir komisyon alırsınız. eşinizden bir ortağı 2. seviye çok aynı miktarda, satın alırsa, 17.50 Euro (% 7) tutarında bir komisyon olsun.


Şimdi burada kayıt ve ücretsiz bir web sitesi ve pazarlama malzemeleri almak

Burada Şimdi ücretsiz üye ol
AdpackPro - şirketler için katma değer Saygın online reklam platformu.


Türk, Turkish - türkiye,
Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman,

AdpackPro - Gelir fırsatları
... Sen reklam için ödemezseniz, ancak reklam tarafından ödenir.

Hatta evden - AdpackPro AdpackPro kavramına katılmak için harika bir yoldur üyelerinin her sağlar.
Bu Trafik gerçek profesyoneller tarafından işletilen bir "Link-Rotator" (>> bağlı komisyon bakınız) ile ilk platformdur! Ek kazanç için OneVision Holding AG sürekli genişleyen ortaklık programı sunmaktadır. yüksek ücretler neden başka hiçbir aracı ödeme sağlayıcısı vardır. Para yatırma ve çekme bankacılık veya anlık transferi ve kredi kartı ile doğrudan yürütülmektedir. satın alma ve yerleşim için uygun belgeler vardır. hiçbir stres yok yani 10 gerekli kendi tıklama her zaman ertesi gün için geçerlidir. Internet sitesi çok net ve kaliteli oluşturulur ve sürekli genişletilmektedir.

İsviçre Yapımı - İsviçre kalitesi!

AdpackPro kavramına katılmak için 3 yol sunar. Bu aktif Adpacks sayısı ve sayısı daha fazla kişi size AdPackPro ilham ve hangi gerçeği gelecekte geliştirilecek olabilir bağlıdır.

reklamverenler için faydaları nelerdir?
 • Tanıtım ve kurşun üretimi.
 • bütçenizin hedeflenen kullanımı.
 • Büyük / bölgesel kapsama ile kaliteli umutları.
 • önemli ölçüde israf azalır.
 • risksiz ve sadece orijinal tıklama performansa dayalı faturalama.
 • Yüksek kaliteli trafik nesil.
 • rakipsiz bir fiyat-performans oranı ile kaliteli reklam paketleri.
 • hedeflerinize ulaşmak için en uygun online pazarlama karması.
 • bilincini artırmak.
Metin reklamları, banner reklamlar ve video reklamlar: Şu anda AdpackPro reklam 3 tip sunar.

afiş formatları 125x125, 468x60 ve 728x90 ayarlanabilir. Video reklam zaman üye günlükleri görüntülenir. Ek metin ve banner reklam (formatı 728x90 ile afiş için 5.50 eur) 4,50 EUR'dir. Video Giriş Reklam 89,00 EUR'dir.
Adpacks şeklinde reklam satın alma ile, işinizi, hizmet veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Ayrıca aktif Adpack için Havuz komisyonları (garanti) geri ödemeleri almak. Yani bir taşla 2 kuş öneriyoruz. - Işinizi geliştirmek ve para bile alma. Merak etmeyin, hatta bireylerin geri ödeme yararlanabilir. Eğer uygulayabilirsiniz şey varsa hiçbir sorun yoktur. şirket önceden yapılandırılmış reklam sağlar.

Bir paket 25 EUR'dir ve 10.000 garantili gösterimleri içeren ve 100 tıklama garantili. 30 EUR bir reklam paketi tarafından oluşturulan sonra, biter ve artık havuz dağılımı yer almaktadır. Geri ödeme saatlik ödenecektir.

gelir değişmelerden tabidir ve asla aynı olduğundan kesin bilgi, miktarına verilebilir. geri ödeme garantisi yoktur. Her üye 3.000 aktif Adpacks (seçilen üyelik bağlı olarak) en fazla olabilir.

Havuz dağıtım yararlanmak için, Adpacks reklam dolu ve 10 reklam günlük kendinize bakmak zorunda olması gerekir. Sen 24 saat için bunu yapabilirsiniz. Ne zaman, size kalmış. 30 saniye - bir reklam süresi rastgele her 15'dir. Sadece ertesi gün havuz dağıtımında dikkate alınır böylece.

Eğer Adpacks satın alabilirsiniz (videolar bile, "Video Yardım ve grafik" altında arka ofiste başarılı kayıttan sonra bulunabilir) reklam görüntülemek için reklam ve nasıl kanıtlayabilirim aşağıdaki 3 videoları öğrenin.Satın Adpacks
reklam ile doldurma Adpacks
Görünüm Reklam
Seçilen üyelik için ek reklam puan alacaksınız. Hatta bu yüzden işinizi ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. aidat peşin 1 yıl ödenir.

Temel üyeliğinden başlayarak, ikinci kuşak kadar da bağlı kuruluşlarının satış dahil olacak (üyelik aidatları hariç). direkt ortağı için kendi satış% 11 komisyon alırsınız. 2 seviyesi için% 7 olacaktır. üyelik "Heeero" edinme herkes 24.000 reklam puan alır ve 3.000 aktif Adpacks maksimum kadar kullanabilirsiniz.

"Affiliate Üyesi" olarak Hiçbir reklam puan olsun, ama zaten doğrudan ortağı satış katılmaktadırlar. Bir "Affiliate Üyesi" 10 Adpacks maksimum olabilir. Yani başlangıçta ücretsiz platformu kullanmak, ve seçenekleri test ve ardından üyelik için doğru bir seçim olabilir.


Vergütungsplan AdpackPro

Şimdi burada kayıt ve ücretsiz bir web sitesi ve pazarlama malzemeleri almak

Burada Şimdi ücretsiz üye ol

AdpackPro para kazanmak. - Finansal özgürlük.


Türk, Turkish - türkiye,
Alman, Arnavut, Belarus, Bosna, Bulgar, Çek, Çin, Danimarkalı, Fince, Fransız, Hintçe, Hırvat, Hollanda, İngilizce, İspanyolca, İsveç, İtalyan, Japon, Macar, Norveç, Polonya, Portekizce, romanian, Rus, Sırp, Slovak, Sloven, Tayland, Türk, Ukrayna, Vietnam, Yunan,

AdpackPro ile daha fazla değer
... şirketler için değil, aynı zamanda bireyler için.

AdpackPro sadece basit bir tıklama platformu değildir. Fikir girişimciler ucuz işlerini geliştirmek ve hatta havuz getirileri ile artık gelir elde olmasıdır. Bu dişliler mükemmel mesh sofistike "toplam paket" dir. Tüm modüller müşteri için sürdürülebilirlik, güvenilirlik ve katma değer yöneliktir. 3000 Adpacks kadar aktive ederek şirketlerin, online mağazalar ve web sitesi operatörleri için büyük bir katma değer var. Bunlar daha sonra reklamınızı 300.000 garantili no-maliyet tıklama - sadece harika!

Gelecekte, online pazarlama daha çok duyumları bekliyoruz!

 • İsviçre reklam platformu: Swiss Made - İsviçre kalitesi!
 • kaliteli trafik (gerçek ziyaretçi).
 • Web sitenize trafik ve böylece daha iyi bir arama motoru sıralamasında artırılması.
 • Organik trafik.
 • satış rakamlarını artırmak.
 • online iş büyümesi.
 • Hedeflenen ve nitelikli yol açar.
 • karlı kampanyalar oluşturarak.
 • giriş alanında metin ve banner reklam yanı sıra video reklam.
 • Uygun belgeler ve satın almalar ve para çekme faturalar.
 • Alman kullanıcı arayüzü ve Almanca destekler.
 • Ücretsiz kayıt mümkün.
 • Havuz komisyonları (3.000 Adpacks) den gelir paylaşımı.
 • Bir reklam paketi (Adpack) 25 EUR'dir ve 10.000 görünümleri ve en az 100 tıklama getirmek için garanti edilir.
 • 1. ve 2. nesil insanları yönlendirme için Ortak komisyon.
 • (5 ödeme 10 € ücreti) doğrulanmış banka hesabına ayda dört kez ücretsiz ödeme

Şimdi burada kayıt ve ücretsiz bir web sitesi ve pazarlama malzemeleri almak

Burada Şimdi ücretsiz üye olAdpackPro - İsviçre yapımı - İsviçre kalitesi


Greek, Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Hungarian, Japanese, Italian, Swedish, spanish, english, Dutch, Croatian, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, Albanian, German,
AdpackPro deneyimler ve bilgiler
Türk, Turkish - Turkey,

Onevision Holding AG

ortak bir vizyonu paylaşan pek çok yaratıcı insanlar - Bu OneVision Holding AG olduğunu. kurucularının temel fikri başlangıçta farklı sektörlerde Mayıs 2015 yılında çeşitli uzmanların uzmanlık kuruldu ve onların ağları yenilikçi bir online işletmeler için tek bir çatı altında bir araya getirilmelidir. Birbirlerini biliyorlardı çünkü onlar Marbeilla yapıcı tartışmalara zamanında bir araya geldi. Temel fikrinden sonra OneVision Holding AG birkaç ay içinde ortaya çıkmıştır. ürün ve hizmet yelpazesi sürekli ve amansız bir şekilde büyüyor. Kendi ve hak ürün ve hizmetler günümüze kadar başından yüksek dağıtılan ve hiçbiri ikinci edilecek.

fırlatma programında "Jopbooster" ile yürütülmüştür. Bu online yazılım kiti olduğunu. en önemli özelliği arama motorları için optimize kendi metinlerini yapmak için insanları sağlamaktır, böylece bu web sitelerinin sonra aslında web üzerinde bulunabilir. kimse bu sayfayı bulursa ne iyi en iyi web sitesidir. "Jopbooster" şimdi daha geliştirilmiştir ve çeşitli konfigürasyonlarda sunulmaktadır. Buna paralel olarak, SEO alanında bir eğitim kavramı geliştirilmiştir. Bu sürekli OneVision Holding AG nitelikli eğitmenler tarafından eğitim şeklinde öğretilir.

Başından itibaren, stratejik ortaklıklar OneVision Holding AG gelişimi için önemli bir adım oldu. OneVision Holding AG ve Humboldt Okulu, Indisoft ve diğer ortaklar arasında, işbirlikleri ve bilgi transferi çok hızlı geldi. Birlikte tekerlek kesinlikle yeni bir şey icat edilmiş, ancak genellikle daha yuvarlak yapılır.

OneVision Holding AG

AdpackPro projeye OneVisonHoldingAG akış cirosunun% 10 (TO, marka ve diğer ürünlerin arama motoru sıralamasında)


Şimdi burada kayıt ve ücretsiz bir web sitesi ve pazarlama malzemeleri almak

Burada Şimdi ücretsiz üye ol

Ciddi ve yasal. - AdpackPro reklam platformu ile deneyim


Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman,

OneVision Holding AG - Ürünler
... OneVision Holding AG tarafından sunulan diğer ürünler

Jopboosterpro Series
Adpackpro Series
Internet Academy
Europe
AdpackProbooster
Series
Adpackbooster
AdpackProApp
Onevision Done4you
SmartShopper
Smartmessenger
Smartaffiliate
OnevisionWorld
Done4You
OnevisionWorld
Onevisionazon
Onevision Card

Şimdi burada kayıt ve ücretsiz bir web sitesi ve pazarlama malzemeleri almak

Burada Şimdi ücretsiz üye ol

AdpackPro - % 100 İsviçre ciddiyet, dayanıklılık ve uzun ömür.


German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek,
Internet üzerinde para:: 2 seviyeleri üzerinde ortak ücret.
Türk, Turkish - Turkey,
Content trifft RefShare
tuerk - Dies Securekarte kann Ihr Leben rettenAdpackPro - Presentation

2 Online ziyaretçi
baskı
-