Independent distributor of AdpackPro
bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

Online reklamné platforma s pridanou hodnotou pre firmy
... a inteligentný koncoví užívatelia, ktorí nájdu atraktívne ponuky zo všetkých priemyselných odvetví.

AdpackPro - 100% Swiss vážnosť, trvanlivosť a dlhovekosť.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Italian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
Peniaze na internete:: Partner odmena na 2 úrovniach.
slovenský, Slovak - Slovakia,
Content trifft RefShare
slovensky - Dies Securekarte kann Ihr Leben retten
Bitcoin-Packages von USI
Super mobile online wallet in slovensky
BitCoin-Spenden-Network

o AdpackPro
... a prečo AdpackPro je veľmi odlišná od iných on-line reklamných platforiem.

AdpackPro je reklamný platformu švajčiarskej firmy OneVision Holding AG, ktorý sa vyznačuje tým, spoľahlivosť a udržateľnosť. Na reklamnú platformu AdpackPro podnikatelia môžu obrátiť reklamy pre ich spoločnosti, ich prevádzky alebo ich (bannerovej reklamy a textové reklamy) produktu.

Prečo tomu tak je a čo jasne odlišuje AdpackPro od druhého "cvaknutie portály"?

OneVision Holding AG sa zaoberá vývojom vysoko výkonných uvádzania produktov na trh a spolupracuje s rôznymi globálnymi hráčmi. Rýchlo rastúci počet členov AdpackPro bude komercializovat tento vysoko inovatívne produkty po celom svete.
záver: OneVision Holding AG operuje a investuje do AdpackPro pre uvedenie na trh iných vlastných vysoko ziskových produktoch A v tom je ten rozdiel do iných reklamných portálov a zabezpečenie stability a bezpečnosti pre všetkých členov. Holdingová investuje 10% z predaja v reklamnej platformu, takže adekvátny pokrytie je viac ako daný. Jednotlivé komponenty produktové OneVision Holding AG sa vzájomne dopĺňajú. Je to pôsobivý balík, ktorý zaisťuje dlhodobú bezpečnosť, úspech a spokojných zákazníkov. OneVision Holding AG aktívne podporuje reklamnú platformu AdpackPro cez e-mailový marketing, organické rebríčku vyhľadávače a všetkých známych sociálnych médií s add-on s označením "Link-Rotator".

Reklamné obaly (Adpacks) si môžete kúpiť za cenu 25 EUR (maximálne 3000 aktívnych Adpacks sú možné). Tieto reklamné balíčky majú trvať 4-6 mesiacov. Počas tejto doby, dostanete pre každú adpack, zaručené 10000 reklamy a najmenej 100 zaručené klikne na vašu reklamu.

Obaja podnikatelia a jednotlivci sa môžu zúčastniť aj napriek úhrad z bazéna komisiou. Vaše reklamné balíčky zúčastniť hodinových distribúciou bazéna, ktoré sú bezprostredne prisudzované zostatku účtu.
Platíte 25 EUR na Adpack a počas funkčného obdobia obdržíte náhradu vo výške 30 EUR. Môžete hotovosti zostatok účtu kedykoľvek (4 krát za mesiac zadarmo).
Je to tiež nie je problém, ak máte niečo, čo môžete použiť. Firma poskytuje predkonfigurované reklamy. Tak, každý môže podieľať na dômyselnú koncepciu AdpackPro.

Odporúčanie systém:

Ak máte odporučiť, aby AdpackPro priateľmi či obchodnými partnermi, môžete využiť odporúčania systému 2-step. Pre Váš priamy partner dostanete 11% províziu z ich nadobudnuté reklamných balíčkov. Pre 2. stupeň získate 7%.
Počet vašich partnerov je neobmedzená. Môžete pozvať ľubovoľný počet vyhliadky na AdpackPro.

príklad: Keď priamym partnerom kupuje 10 reklamné balíčky za 250, - EUR, dostanete províziu vo výške 27,50 EUR (11%). Ak jeden partner od svojho partnera kupuje rovnakú sumu, takže v 2. úrovni, dostanete províziu vo výške 17,50 EUR (7%).


Zaregistrujte sa a získajte zdarma webové stránky a marketingové materiály

Zaregistrujte sa zadarmo tu
AdpackPro - Seriózne on-line reklamné platforma s pridanou hodnotou pre firmy.


slovenský, Slovak - Slovensko,
Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, thai, taliančina, švédsky, srbský, španielčina, slovinčina, slovenský, ruský, rumunčina, riek, portugalčina, Poľský, Nórsky, Nemec, maďarčina, Japonec, holandský, hindčina, francúzština, Fínsky, dánčina, číňan, chorvátsky, Čeština, bulharčina, bosniansky, biela ruština, angličtina, Albánsky,

AdpackPro - možnosti príjmu
... Nemusíte platiť za svoje reklamy, ale dostanete zaplatené vašej reklamy.

AdpackPro poskytuje každému zo svojich členov skvelý spôsob, ako zapojiť do konceptu AdpackPro - a to aj z domova.
Je to prvá platforma s "Link-Rotator" (pozri >> affiliate provízie), prevádzkovaný spoločnosťou skutoční profesionáli pre prevádzku! Pre ďalšie zarábať OneVision Holding AG ponúka stále sa rozširujúce partnerský program. Neexistujú žiadne iné sprostredkovateľ platobných, ktoré spôsobujú vysoké poplatky. Vklady a výbery sú vykonávané priamo bankovníctva alebo okamžitým prevodom a kreditnú kartu. Pre nákupy a sídlach existujú riadne doklady. 10 nevyhnutné vlastnej kliknutí platia vždy pre budúci deň, takže neexistuje žiadny stres. Internetová stránka je vytvorená veľmi jasný a vysoko kvalitné a neustále rozširuje.

Swiss Made - Švajčiarska kvalita!

AdpackPro ponúka 3 spôsoby, ako zapojiť do tohto konceptu. To závisí od počtu aktívnych Adpacks a mnoho ďalších ľudí, ktoré by mohli inšpirovať AdPackPro a čo vyvinuté v budúcnosti tejto skutočnosti.

Aké sú výhody pre inzerentov?
 • Propagácia a viesť generácie.
 • cielené používanie svojho rozpočtu.
 • Vyhliadky kvalitné vďaka veľkému / regionálnym pokrytím.
 • výrazne znížiť plytvanie.
 • bez rizika a výkon založený na vyúčtovanie iba originálnych kliknutie.
 • Generáciu vysoko kvalitnú prevádzku.
 • Kvalita reklamné balíčky za bezkonkurenčný pomer cena-výkon.
 • Optimálna on-line marketingový mix pre dosiahnutie vašich cieľov.
 • Zvýšiť informovanosť.
V súčasnej dobe AdpackPro ponúka 3 druhy reklamy: textové reklamy, bannerovej reklamy a videoreklamy.

Banner možno nastaviť vo formátoch 125x125, 468x60 a 728x90. Video reklama sa zobrazí, keď člen prihlási. Doplnkový text a bannerovej reklamy stojí EUR 4,50 (5,50 EUR na banner vo formáte 728x90). Video Vstup Náklady na reklamu 89.00 EUR.
Pri nákupe reklamy v podobe Adpacks, môžete podporiť vaše podnikanie, vaše služby alebo svoje výrobky. Tiež uhradené z poolu provízie (bez záruky) pre vaše aktívne Adpack. Takže si navrhnúť 2 muchy jednou ranou. - Propagovať svoju firmu a získať aj peniaze. Nebojte sa, dokonca aj jednotlivci môžu mať prospech z úhrady. Nie je problém, ak máte niečo, čo môžete použiť. Firma poskytuje predkonfigurované reklamy.

Balíček stojí 25 eur a zahŕňa 10.000 zaručené dojmy a garantované 100 kliknutí. Akonáhle 30 EUR sú generované reklamné balíček, končí a je už zahrnuté v distribúcii pri bazéne. Úhrada bude vyplatená každú hodinu.

Žiadne presné informácie môžu byť poskytované na množstvo, pretože je príjem podlieha výkyvom a nie je nikdy rovnaký. Pre náhradu neexistuje žiadna záruka. Každý člen môže mať maximálne 3000 aktívnych Adpacks (v závislosti na zvolenom členstvo).

Ak chcete využiť rozdelenie bazénu, musia byť vaše Adpacks naplnený reklamy a budete musieť pozrieť sa na seba 10 inzeráty denne. To možno vykonať po dobu 24 hodín denne. Keď je na vás. Termín inzerátu je náhodne každých 15 - 30 sekúnd. Len aby ste sa berú do úvahy rozdelenie bazéne na ďalší deň.

Zistite v nasledujúcich 3 videí, ako si môžete kúpiť Adpacks, môže ukázať ako s reklamou a spôsobu zobrazenia reklamy (videá možno nájsť aj po úspešnej registrácii vo vašej back office pod "Video Help & grafiky").kúpiť Adpacks
Čerpacia Adpacks s reklamou
pohľad Reklama
Dostanete ďalšie reklamné body pre vybranú členstvo. Aj tak si môžete propagovať svoju firmu a svoje produkty. Príspevky sa platí po dobu 1 roka dopredu.

počnúc základné členstvo, budete podieľať na predaji svojich pobočiek až do druhej generácie (členské príspevky vylúčené). Pre Váš priamy partner dostanete 11% províziu z ich predaja. Pre 2. stupeň získate 7%. Každý, kto získanie členstva "Heeero" dostane 24.000 reklamných body a možno použiť maximálne 3000 aktívnych Adpacks.

Ako "Affiliate člen" Dostanete žiadna reklama body, ale tie sú už zapojené do predaja svojho priameho partnera. A "Affiliate člen" môže mať maximálne 10 Adpacks. Takže môžete použiť platformu pôvodne zadarmo, a vyskúšať svoje možnosti a potom vybrať ten správny pre vás členstvo.


Vergütungsplan AdpackPro

Zaregistrujte sa a získajte zdarma webové stránky a marketingové materiály

Zaregistrujte sa zadarmo tu

Zarábať peniaze AdpackPro. - Finančná sloboda.


slovenský, Slovak - Slovensko,
Albánsky, angličtina, biela ruština, bosniansky, bulharčina, Čeština, chorvátsky, číňan, dánčina, Fínsky, francúzština, hindčina, holandský, Japonec, maďarčina, Nemec, Nórsky, Poľský, portugalčina, riek, rumunčina, ruský, slovenský, slovinčina, španielčina, srbský, švédsky, taliančina, thai, turečtina, Ukrajinec, Vietnamec,

Väčšiu hodnotu s AdpackPro
... pre firmy, ale aj pre jednotlivcov.

AdpackPro nie je len jednoduchý kliknutie platformu. Myšlienka je, že podnikatelia môžu podporu ich podnikania lacná a dokonca získať reziduálne príjem pri bazéne výnosov. Ide o sofistikovaný "celkový balík", kde ozubené kolesá záberu dokonale. Všetky moduly sú zamerané na udržateľnosť, spoľahlivosť a pridanou hodnotou pre zákazníka. Aktiváciou až 3000 Adpacks tam je obrovská pridaná hodnota pre firmy, internetových obchodov a prevádzkovateľov internetových stránok. Tie sú potom 300.000 zaručené kliknutí no-náklady na reklamu - proste úžasné!

V budúcnosti sa môžete tešiť na ďalšie vnemy v on-line marketing!

 • Švajčiarsky reklamné platforma: Swiss Made - Švajčiarska kvalita!
 • Kvalita prevádzky (skutočné návštevníkov).
 • Zvýšenie návštevnosť vašich webových stránok a tým aj lepší vyhľadávač poradí.
 • ekologickou prevádzkou.
 • Zvýšiť svoje predajné čísla.
 • Rast vášho online obchodu.
 • cielené a kvalifikovaných vedie.
 • Vytvorenie ziskových kampaní.
 • Text a bannerovej reklamy, rovnako ako videoreklama v prihlasovacie oblasti.
 • náležité dokumenty a faktúry za nákupy a výbery.
 • Nemecké užívateľské rozhranie a nemecký podporu.
 • Registrácia zdarma je to možné.
 • Podiel z príjmov z provízií pri bazéne (až 3000 Adpacks).
 • reklamný balík (Adpack) stojí 25 eur a je zaručené, že prinesie 10,000 názory a najmenej 100 kliknutí.
 • Partner komisie pre odkazovanie ľudí na 1. a 2. generácie.
 • V mesiaci štyrikrát zadarmo k výplate na overeného účtu (od 5. výhra 10 euro poplatok)

Zaregistrujte sa a získajte zdarma webové stránky a marketingové materiály

Zaregistrujte sa zadarmo tuAdpackPro - Swiss made - švajčiarska kvalita


Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Italian, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian,
AdpackPro skúsenosti a informácie
slovenský, Slovak - Slovakia,

Onevision Holding AG

Mnoho kreatívnych ľudí, ktorí zdieľajú spoločnú víziu - to je OneVision Holding AG. Základná myšlienka zakladateľov bola založená v máji 2015. Posudok rôznych odborníkov z pôvodne rôznych odvetví a ich sietí by mala byť sústredená pod jednou strechou pre inovatívne on-line podnikania. Vzhľadom k tomu, že sa poznali, stretli sa včas konštruktívne rokovania v Marbeilla. Zo základnej myšlienky potom OneVision Holding AG vznikal počas niekoľkých mesiacov. Ponuka produktov a služieb neustále rastie a neúprosne. Nárok na vlastné i určený na distribúciu produktov a služieb bol najvyšší od začiatku až do dnešného dňa, a je na špičkovej úrovni.

Začatie bolo vykonané s programom "Jopbooster". To je súprava z on-line softvér. Najdôležitejším rysom je umožniť ľuďom, aby svoje texty optimalizované pre vyhľadávače, takže tieto stránky potom v skutočnosti možno nájsť na webe. K čomu je najlepšie webové stránky, ak nikto nájde túto stránku. Ďalej len "Jopbooster" bola teraz ďalej rozvinutý a je ponúkaný v rôznych konfiguráciách. Súčasne bola vyvinutá tréningový koncept v oblasti SEO. Tento dej sa stále učil vo forme školení kvalifikovanými inštruktormi z OneVision Holding AG.

Od samého začiatku, strategické partnerstvá bolo dôležitým krokom pre rozvoj OneVision Holding AG. Medzi OneVision Holding AG a Humboldt školu, Indisoft a ďalšími partnermi, to prišlo veľmi rýchlo spoluprácu a prenos poznatkov. Spoločne koleso je určite vynájdený nič nové, ale to je robené viac koleso obvykle.

OneVision Holding AG

10% z obratu OneVisonHoldingAG toku do projektu AdpackPro (CTR, branding a vyhľadávač poradí z ďalších produktov)


Zaregistrujte sa a získajte zdarma webové stránky a marketingové materiály

Zaregistrujte sa zadarmo tu

Vážna a legálne. - Skúsenosti s reklamné platformu AdpackPro


Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, thai, taliančina, švédsky, srbský, španielčina, slovinčina, slovenský, ruský, rumunčina, riek, portugalčina, Poľský, Nórsky, Nemec, maďarčina, Japonec, holandský, hindčina, francúzština, Fínsky, dánčina, číňan, chorvátsky, Čeština, bulharčina, bosniansky, biela ruština, angličtina, Albánsky,

OneVision Holding AG - Produkty
... Ďalšie produkty, ktoré ponúka OneVision Holding AG

Jopboosterpro Series
Adpackpro Series
Internet Academy
Europe
AdpackProbooster
Series
Adpackbooster
AdpackProApp
Onevision Done4you
SmartShopper
Smartmessenger
Smartaffiliate
OnevisionWorld
Done4You
OnevisionWorld
Onevisionazon
Onevision Card

Zaregistrujte sa a získajte zdarma webové stránky a marketingové materiály

Zaregistrujte sa zadarmo tu

AdpackPro - 100% Swiss vážnosť, trvanlivosť a dlhovekosť.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Italian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
Peniaze na internete:: Partner odmena na 2 úrovniach.
slovenský, Slovak - Slovakia,
Content trifft RefShare
slovensky - Dies Securekarte kann Ihr Leben rettenAdpackPro - Presentation

2 návštevníci on - line
Odtlačok
-