Independent distributor of AdpackPro
bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

Online platforma reklamowa z wartością dodaną dla firm
... oraz inteligentne użytkownicy końcowi, którzy znajdą atrakcyjne oferty ze wszystkich branż.

AdpackPro - 100% Swiss waga, trwałość i długowieczność.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, danish, Finnish, French, Greek, hindi, spanish, Dutch, Japanese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, romanian, Serbian, Swedish, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Vietnamese, Italian,
Pieniądze w Internecie:: Wynagrodzenie partnera na 2 poziomach.
polski, Polish - Poland,
Content trifft RefShare
polski - Dies Securekarte kann Ihr Leben retten
Bitcoin-Packages von USI
Super mobile online wallet in polski
BitCoin-Spenden-Network

o AdpackPro
... i dlaczego AdpackPro bardzo różni się od innych platform reklamowych.

AdpackPro to platforma reklamowa szwajcarskiej firmy OneVision Holding AG, która charakteryzuje się niezawodnością i trwałości. Na platformie reklamowej AdpackPro przedsiębiorcy mogą włączyć reklamę dla swojej firmy, ich usługi lub ich produktu (banery reklamowe i reklamy tekstowe).

Dlaczego tak jest i co wyraźnie odróżnia się od innych AdpackPro "click portale"?

OneVision Holding AG jest zaangażowana w rozwój wysokiej jakości produktów marketingowych i współpracuje z różnymi globalnymi graczami. Gwałtownie rosnąca liczba członków AdpackPro będzie komercjalizacja to wysoce innowacyjne produkty na całym świecie.
Wnioski: OneVision Holding AG działa i inwestuje w AdpackPro wprowadzania do obrotu innych produktów własnych wysoce rentownych A to sprawia, że ​​różnica do innych portali reklamowych i zapewnieniu stabilności i bezpieczeństwa dla członków. Holding inwestuje 10% sprzedaży w platformie reklamowej, tak aby odpowiednie pokrycia jest większa niż podana. Poszczególne elementy produktowe OneVision Holding AG wzajemnie się uzupełniają. Jest to imponujący pakiet, który zapewnia bezpieczeństwo długoterminowego, sukces i zadowolenie klientów. OneVision Holding AG aktywnie promuje platformę reklamową AdpackPro przez e-mail marketingu, organicznych wyszukiwarki rankingu i wszystkich znanych social media z add-on z etykietą "Link-Rotator".

Pakiety reklamowe (Adpacks) można kupić w cenie 25 EUR (możliwe są maksymalnie 3000 aktywnych Adpacks). Te pakiety reklamowe ma trwać 4-6 miesięcy. W tym czasie otrzymają Państwo dla każdego adpack, gwarantowane 10000 reklam i co najmniej 100 gwarantowanych kliknięć na reklamę.

Zarówno przedsiębiorcy i osoby fizyczne mogą również uczestniczyć poprzez zwrotów z basenu-prowizji. Twoje pakiety reklamowe uczestniczyć w godzinowych rozkładów basen, które są bezpośrednio przypisane do salda konta.
Płacisz 25 euro za Adpack oraz w okresie otrzymają zwrot w wysokości 30 EUR. Można wypłacić saldo rachunku w dowolnym momencie (4 razy w miesiącu za darmo).
To nie jest problem, jeśli masz coś, które można zastosować. Firma oferuje prekonfigurowanym reklamy. W ten sposób każdy może uczestniczyć w genialnej koncepcji AdpackPro.

System zalecenie:

Jeśli zalecane AdpackPro z przyjaciółmi lub partnerami biznesowymi, można skorzystać z systemu rekomendacji dwóch etapach. Aby dokonać bezpośredniego partnera otrzymasz 11% prowizji od ich nabytych pakietów reklamowych. Na 2. poziomie otrzymasz 7%.
Liczba partnerów jest nieograniczona. Można zaprosić dowolną liczbę potencjalnych klientów do AdpackPro.

przykład: Przy bezpośrednim partnerem kupuje 10 opakowań reklamowych 250, - EUR, otrzymasz prowizję w wysokości 27,50 EUR (11%). Jeśli jeden partner z partnerem kupuje taką samą kwotę, a więc w swoim 2 poziom, otrzymasz prowizję w wysokości 17,50 EUR (7%).


Zarejestruj się tutaj, a otrzymasz darmową stronę i materiałów marketingowych

Zarejestruj się za darmo tutaj
AdpackPro - Renomowane platforma reklamy online z wartością dodaną dla firm.


polski, Polish - Polska,
włoski, wietnamski, węgierski, ukraiński, turecki, tajski, słoweński, słowacki, szwedzki, serbski, rumuński, rosyjski, portugalski, polski, norweski, niemiecki, japoński, holenderski, hiszpański, hinduski, grecki, francuski, fiński, duński, Czech, chorwacki, chiński, bułgarski, bośniacki, białoruski, angielski, albański,

AdpackPro - Możliwości dochodach
... Nie płacisz za reklamy, ale można zarabiać poprzez reklamy.

AdpackPro zapewnia każdy z jej członków to świetny sposób, aby wziąć udział w koncepcji AdpackPro - nawet z domu.
Jest to pierwsza platforma z "Link-Rotator" (zobacz >> partnerski prowizji), obsługiwane przez prawdziwych profesjonalistów dla ruchu! Dalsze zdobywając OneVision Holding AG oferuje coraz większej programu partnerskiego. Nie ma żadnych innych pośredniczący dostawca płatności, które powodują wysokie opłaty. Wpłaty i wypłaty są dokonywane bezpośrednio przez bankowości lub natychmiastowego przelewu oraz karty kredytowej. Dla zamówień i rozliczeń istnieją odpowiednie dokumenty. W 10 kliknięć własne niezbędne są zawsze ważne na następny dzień, więc nie ma stresu. Witryna internetowa tworzona jest bardzo jasny i wysoką jakość i jest stale rozbudowywana.

Swiss Made - Szwajcarska jakość!

AdpackPro oferuje 3 sposoby, aby uczestniczyć w tej koncepcji. Zależy to od liczby aktywnych Adpacks oraz numer więcej ludzi można inspirują AdPackPro i co opracowane w przyszłości tego faktu.

Jakie są korzyści dla reklamodawców?
 • Promocja i ołowiu generacji.
 • ukierunkowane wykorzystanie budżetu.
 • Perspektywy jakości poprzez duże / zasięgu regionalnym.
 • znacznie zmniejszyć straty.
 • wolne od ryzyka i rozliczeń opartego na wydajności stanowi jedynie prawdziwych kliknięć.
 • Generowanie ruchu wysokiej jakości.
 • Jakość pakiety reklamowe w bezkonkurencyjnej stosunek ceny do wydajności.
 • Optymalny mix marketingu online dla osiągnięcia swoich celów.
 • Zwiększenie świadomości.
Obecnie AdpackPro oferuje 3 rodzaje reklamy: reklamy tekstowe, reklamy banerowe i reklamy wideo.

Banner można ustawić w formacie 125x125, 468x60 i 728x90. Reklama wideo jest wyświetlany, gdy loguje się członkiem. Dodatkowy tekst i banerów reklamowych kosztuje 4,50 EUR (5,50 EUR na banner w formacie 728x90). Film Logowanie Reklama kosztuje 89.00 euro.
Przy zakupie reklamy w postaci Adpacks, można promować swoją firmę, swoje usługi lub produkty. Można również otrzymać zwrot kosztów z tytułu prowizji Pool (bez gwarancji) dla aktywnych Adpack. Więc proponuję 2 pieczenie na jednym ogniu. - Promować swój biznes i odbierać nawet pieniądze. Nie martw się, nawet osoby mogą korzystać ze zwrotu. Nie ma problemu, jeśli masz coś, które można zastosować. Firma oferuje prekonfigurowanym reklamy.

Pakiet kosztuje 25 EUR i obejmuje 10.000 gwarantowane wrażenia i gwarantowane 100 kliknięć. Po 30 EUR są generowane przez pakiet reklamowy, to kończy się i nie jest już zawarte w dystrybucji basenie. Zwrot będzie wypłacana co godzinę.

Brak dokładnych informacji może być udzielona na kwotę, gdyż przychód podlega wahaniom i nigdy nie jest taka sama. Do zwrotu nie ma gwarancji. Każdy członek może mieć maksymalnie 3000 aktywnych Adpacks (w zależności od wybranego członkostwa).

Aby skorzystać z podziału puli, twoje Adpacks muszą być wypełnione reklamami i trzeba spojrzeć na siebie 10 ogłoszenie codziennie. Można to zrobić przez 24 godzin dziennie. Kiedy należy do Ciebie. Termin reklamy jest losowo co 15 - 30 sekund. Wystarczy więc są uwzględniane w podziale puli następnego dnia.

Znajdź w następujących 3 filmy jak można kupić Adpacks można udowodnić za pomocą reklamy i jak wyświetlać reklamy (filmy można znaleźć nawet po udanej rejestracji w biurze z powrotem pod "Video Pomoc i grafiki").Kup Adpacks
Stacje Adpacks z reklamy
Zobacz Reklama
otrzymasz dodatkowe punkty reklamowe dla wybranego członkostwa. Mimo to można promować swoją firmę i swoje produkty. Składki są wpłacane na 1 rok z góry.

począwszy od podstawowego członkostwa, będzie zaangażowany w sprzedaży swoich filii, aż do drugiej generacji (bez opłat członkowskich). Aby dokonać bezpośredniego partnera otrzymasz 11% prowizji od ich sprzedaży. Na 2. poziomie otrzymasz 7%. Każdy nabywania członkostwa "Heeero" otrzyma 24.000 punktów reklamowych i może korzystać maksymalnie do 3000 aktywnych Adpacks.

Jako "Affiliate Członek" masz żadnych punktów reklamowe, ale są już zaangażowane w sprzedaży swojego bezpośredniego partnera. A "Affiliate Użytkownik" może mieć maksymalnie 10 Adpacks. Więc można korzystać z platformy początkowo za darmo i przetestować jego możliwości, a następnie wybrać odpowiedni dla ciebie członkostwa.


Vergütungsplan AdpackPro

Zarejestruj się tutaj, a otrzymasz darmową stronę i materiałów marketingowych

Zarejestruj się za darmo tutaj

Zarabiaj przez AdpackPro. - Swoboda finansowa.


polski, Polish - Polska,
albański, angielski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, Czech, duński, fiński, francuski, grecki, hinduski, hiszpański, holenderski, japoński, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, szwedzki, słowacki, słoweński, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski,

Więcej korzyści z AdpackPro
... dla firm, ale także dla osób prywatnych.

AdpackPro jest nie tylko proste kliknięcie platformy. Chodzi o to, że przedsiębiorcy mogą promować swoją działalność niedrogie, a nawet otrzymać pozostałych dochodów przez pulę zysków. Jest to zaawansowany "całego pakietu", w którym koła zębate zazębiające się doskonale. Wszystkie moduły są ukierunkowane trwałości, niezawodności i wartości dodanej dla klienta. Poprzez aktywację do 3000 Adpacks istnieje ogromna wartość dodana dla firm, sklepów internetowych i operatorów witryn. Są wtedy 300,000 gwarantowane kliknięć bezkosztowej na reklamie - po prostu niesamowite!

W przyszłości można spodziewać się większej ilości wrażeń w marketingu internetowego!

 • Szwajcarski platforma reklamowa: Swiss Made - Szwajcarska jakość!
 • jakości ruchu (Real odwiedzających).
 • Zwiększenie ruchu na swojej stronie, a tym samym lepszą pozycję w rankingu wyszukiwarek.
 • ruchu ekologicznego.
 • Podnieś swoje wyniki sprzedaży.
 • Wzrost Twojej firmy w Internecie.
 • ukierunkowane i potencjalnych klientów.
 • Tworzenie dochodowych kampanie.
 • Tekst i banerów reklamowych, a także reklamy wideo w obszarze logowania.
 • odpowiednie dokumenty i faktury za zakupy i wypłat.
 • Niemiecki interfejs użytkownika oraz wsparcie niemieckiego.
 • Darmowa rejestracja możliwe.
 • Przychody akcji z puli prowizji (wzrost o 3.000 Adpacks).
 • pakiet reklama (Adpack) kosztuje 25 euro i jest gwarantowana przynieść 10,000 poglądy i co najmniej 100 kliknięć.
 • Komisja partnerem powołując ludzi do 1. i 2. generacji.
 • W miesiącu cztery razy wolnego wypłata zweryfikowanego konta bankowego (od 5 wypłata 10 euro opłaty)

Zarejestruj się tutaj, a otrzymasz darmową stronę i materiałów marketingowych

Zarejestruj się za darmo tutajAdpackPro - Swiss made - Szwajcarska jakość


Italian, Vietnamese, Hungarian, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Swedish, Serbian, romanian, Russian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Japanese, Dutch, spanish, hindi, Greek, French, Finnish, danish, Czech, Croatian, Chinese, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian,
AdpackPro doświadczeń i informacji
polski, Polish - Poland,

Onevision Holding AG

Wiele kreatywnych ludzi, którzy dzielą wspólną wizję - to OneVision Holding AG. Podstawową ideą założycieli została założona w maju 2015 roku z fachowej wiedzy specjalistów z różnych branż i różnych pierwotnie ich sieci powinny zostać zebrane pod jednym dachem innowacyjnego firm internetowych. Ponieważ znali oni spotkali się w odpowiednim czasie do konstruktywnej dyskusji w Marbeilla. Od podstawowej idei następnie OneVision Holding AG pochodzi w ciągu kilku miesięcy. Zakres produktów i usług stale rośnie i nieubłaganie. Prawo do własnego i być dystrybuowane produkty i usługi było wysokie od samego początku aż do dzisiaj, i nie ma sobie równych.

Premiera została przeprowadzona w programie "Jopbooster". Jest to zestaw Software. Najważniejszą cechą jest umożliwienie ludziom, aby ich teksty zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, więc te strony wtedy rzeczywiście można znaleźć w internecie. Co dobrego jest najlepszą stronę internetową, jeśli nikt nie znajdzie tej strony. W "Jopbooster" został już dalej rozwijany i jest oferowany w różnych konfiguracjach. Równolegle, koncepcji szkolenia w dziedzinie SEO został opracowany. To jest stale prowadzone w formie szkoleń przez wykwalifikowanych instruktorów OneVision Holding AG.

Od samego początku, partnerstwa strategiczne były ważnym krokiem dla rozwoju OneVision Holding AG. Między OneVision Holding AG i Humboldt School, Indisoft i innymi partnerami, przyszło bardzo szybko do współpracy i transferu wiedzy. Wraz koło jest na pewno wymyślił niczego nowego, ale to jest bardziej okrągły zwykle.

OneVision Holding AG

10% obrotów przepływu OneVisonHoldingAG do projektu AdpackPro (CTR, marki i ranking wyszukiwarek innych produktów)


Zarejestruj się tutaj, a otrzymasz darmową stronę i materiałów marketingowych

Zarejestruj się za darmo tutaj

Poważne i prawnych. - Doświadczenie z platformą reklamową AdpackPro


włoski, wietnamski, węgierski, ukraiński, turecki, tajski, słoweński, słowacki, szwedzki, serbski, rumuński, rosyjski, portugalski, polski, norweski, niemiecki, japoński, holenderski, hiszpański, hinduski, grecki, francuski, fiński, duński, Czech, chorwacki, chiński, bułgarski, bośniacki, białoruski, angielski, albański,

OneVision Holding AG - Produkty
... Inne produkty oferowane przez OneVision Holding AG

Jopboosterpro Series
Adpackpro Series
Internet Academy
Europe
AdpackProbooster
Series
Adpackbooster
AdpackProApp
Onevision Done4you
SmartShopper
Smartmessenger
Smartaffiliate
OnevisionWorld
Done4You
OnevisionWorld
Onevisionazon
Onevision Card

Zarejestruj się tutaj, a otrzymasz darmową stronę i materiałów marketingowych

Zarejestruj się za darmo tutaj

AdpackPro - 100% Swiss waga, trwałość i długowieczność.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, danish, Finnish, French, Greek, hindi, spanish, Dutch, Japanese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, romanian, Serbian, Swedish, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Vietnamese, Italian,
Pieniądze w Internecie:: Wynagrodzenie partnera na 2 poziomach.
polski, Polish - Poland,
Content trifft RefShare
polski - Dies Securekarte kann Ihr Leben rettenAdpackPro - Presentation

Rejestracja w Adpackpro

2 użytkowników online
odcisk
-