Independent distributor of AdpackPro
bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

Online reklamní platforma s přidanou hodnotou pro firmy
... a inteligentní koncoví uživatelé, kteří naleznou atraktivní nabídky ze všech průmyslových odvětví.

AdpackPro - 100% Swiss vážnost, trvanlivost a dlouhověkost.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Italian, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
Peníze na internetu:: Partner odměna na 2 úrovních.
čeština, Czech - Czech Republic,
Content trifft RefShare
cestina - Dies Securekarte kann Ihr Leben retten
Bitcoin-Packages von USI
Super mobile online wallet in cestina
BitCoin-Spenden-Network

o AdpackPro
... a proč AdpackPro je velmi odlišná od jiných on-line reklamních platforem.

AdpackPro je reklamní platformu švýcarské firmy OneVision Holding AG, který se vyznačuje tím, spolehlivost a udržitelnost. Na reklamní platformu AdpackPro podnikatelé mohou obrátit reklamy pro jejich společnosti, jejich provozu nebo jejich (bannerové reklamy a textové reklamy) produktu.

Proč tomu tak je a co jasně odlišuje AdpackPro od druhého "cvaknutí portály"?

OneVision Holding AG se zabývá vývojem vysoce výkonných uvádění produktů na trh a spolupracuje s různými globálními hráči. Rychle rostoucí počet členů AdpackPro bude komercializovat tento vysoce inovativní produkty po celém světě.
závěr: OneVision Holding AG operuje a investuje do AdpackPro pro uvádění na trh jiných vlastních vysoce ziskových produktech A v tom je ten rozdíl do jiných reklamních portálů a zajištění stability a bezpečnosti pro všechny členy. Holdingová investuje 10% z prodeje v reklamní platformu, takže adekvátní pokrytí je více než daný. Jednotlivé komponenty produktové OneVision Holding AG se vzájemně doplňují. Je to působivý balíček, který zajišťuje dlouhodobou bezpečnost, úspěch a spokojené zákazníky. OneVision Holding AG aktivně podporuje reklamní platformu AdpackPro přes e-mailový marketing, organické žebříčku vyhledávače a všech známých sociálních médií s add-on s označením "Link-Rotator".

Reklamní obaly (Adpacks) si můžete koupit za cenu 25 EUR (maximálně 3000 aktivních Adpacks jsou možné). Tyto reklamní balíčky mají trvat 4-6 měsíců. Během této doby, obdržíte pro každou adpack, zaručené 10000 reklamy a nejméně 100 zaručené klikne na vaši reklamu.

Oba podnikatelé a jednotlivci se mohou zúčastnit i přes úhrad z bazénu komisí. Vaše reklamní balíčky účastnit hodinových distribucí bazénu, které jsou bezprostředně přisuzovány zůstatku účtu.
Platíte 25 EUR za Adpack a během funkčního období obdržíte náhradu ve výši 30 EUR. Můžete hotovosti zůstatek účtu kdykoli (4 krát za měsíc zdarma).
Je to také není problém, pokud máte něco, co můžete použít. Firma poskytuje předkonfigurované reklamy. Tak, každý může podílet na důmyslnou koncepci AdpackPro.

Doporučení systém:

Máte-li doporučit, aby AdpackPro přáteli či obchodními partnery, můžete využít doporučení systému 2-step. Pro Váš přímý partner dostanete 11% provizi z jejich nabyté reklamních balíčků. Pro 2. stupeň získáte 7%.
Počet vašich partnerů je neomezená. Můžete pozvat libovolný počet vyhlídky na AdpackPro.

příklad: Když přímým partnerem kupuje 10 reklamní balíčky za 250, - EUR, obdržíte provizi ve výši 27,50 EUR (11%). Pokud jeden partner od svého partnera kupuje stejnou částku, takže v 2. úrovni, dostanete provizi ve výši 17,50 EUR (7%).


Zaregistrujte se zde a získejte zdarma webové stránky a marketingové materiály

Zaregistrujte se zdarma zde
AdpackPro - Seriózní on-line reklamní platforma s přidanou hodnotou pro firmy.


čeština, Czech - česká republika,
Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, Thai, švédský, srbský, španělština, slovinština, slovenský, ruština, rumunština, Řek, portugalština, polský, norský, Němec, maďarština, Japonec, italština, holandský, hindština, francouzský, finský, dánština, Číňan, chorvatský, čeština, bulharština, Bosenští, běloruský, angličtina, albánský,

AdpackPro - možnosti příjmu
... Nemusíte platit za své reklamy, ale dostanete zaplaceno vaší reklamy.

AdpackPro poskytuje každému ze svých členů skvělý způsob, jak zapojit do konceptu AdpackPro - a to i z domova.
Je to první platforma s "Link-Rotator" (viz >> affiliate provize), provozovaný společností skuteční profesionálové pro provoz! Pro další vydělávat OneVision Holding AG nabízí stále se rozšiřující partnerský program. Neexistují žádné jiné zprostředkující poskytovatel platebních, které způsobují vysoké poplatky. Vklady a výběry jsou prováděny přímo bankovnictví nebo okamžitým převodem a kreditní kartu. Pro nákupy a sídlech existují řádné doklady. 10 nezbytné vlastní kliknutí platí vždy pro příští den, takže neexistuje žádný stres. Internetová stránka je vytvořena velmi jasný a vysoce kvalitní a neustále rozšiřuje.

Swiss Made - Švýcarská kvalita!

AdpackPro nabízí 3 způsoby, jak zapojit do tohoto konceptu. To závisí na počtu aktivních Adpacks a řada dalších lidí, které by mohly inspirovat AdPackPro a co vyvinuty v budoucnosti této skutečnosti.

Jaké jsou výhody pro inzerenty?
 • Propagace a vést generace.
 • cílené používání svého rozpočtu.
 • Vyhlídky kvalitní díky velkému / regionálním pokrytím.
 • výrazně snížit plýtvání.
 • bez rizika a výkon založený na vyúčtování pouze originálních kliknutí.
 • Generaci vysoce kvalitní provoz.
 • Kvalita reklamní balíčky za bezkonkurenční poměr cena-výkon.
 • Optimální on-line marketingový mix pro dosažení vašich cílů.
 • Zvýšit informovanost.
V současné době AdpackPro nabízí 3 druhy reklamy: textové reklamy, bannerové reklamy a videoreklamy.

Banner lze nastavit ve formátech 125x125, 468x60 a 728x90. Video reklama se zobrazí, když člen přihlásí. Doplňkový text a bannerové reklamy stojí EUR 4,50 (5,50 EUR za banner ve formátu 728x90). Video Vstup Náklady na reklamu 89.00 EUR.
Při nákupu reklamy v podobě Adpacks, můžete podpořit vaše podnikání, vaše služby nebo své výrobky. Také uhrazeny z poolu provize (bez záruky) pro vaše aktivní Adpack. Takže si navrhnout 2 mouchy jednou ranou. - Propagovat svou firmu a získat i peníze. Nebojte se, dokonce i jednotlivci mohou mít prospěch z úhrady. Není problém, pokud máte něco, co můžete použít. Firma poskytuje předkonfigurované reklamy.

Balíček stojí 25 eur a zahrnuje 10.000 zaručené dojmy a garantované 100 kliknutí. Jakmile 30 EUR jsou generovány reklamní balíček, končí a je již zahrnuto v distribuci u bazénu. Úhrada bude vyplacena každou hodinu.

Žádné přesné informace mohou být poskytovány na množství, protože je příjem podléhá výkyvům a není nikdy stejný. Pro náhradu neexistuje žádná záruka. Každý člen může mít maximálně 3000 aktivních Adpacks (v závislosti na zvoleném členství).

Chcete-li využít rozdělení bazénu, musí být vaše Adpacks naplněn reklamy a budete muset podívat se na sebe 10 inzeráty denně. To lze provést po dobu 24 hodin denně. Když je na vás. Termín inzerátu je náhodně každých 15 - 30 sekund. Jen abyste se berou v úvahu rozdělení bazénu na další den.

Zjistěte v následujících 3 videí, jak si můžete koupit Adpacks, může ukázat jako s reklamou a způsobu zobrazení reklamy (videa lze nalézt i po úspěšné registraci ve vaší back office pod "Video Help & grafiky").Koupit Adpacks
Čerpací Adpacks s reklamou
pohled Reklama
Obdržíte další reklamní body pro vybranou členství. I tak si můžete propagovat svou firmu a své produkty. Příspěvky se platí po dobu 1 roku dopředu.

počínaje základní členství, budete podílet na prodeji svých poboček až do druhé generace (členské příspěvky vyloučeny). Pro Váš přímý partner dostanete 11% provizi z jejich prodeje. Pro 2. stupeň získáte 7%. Každý, kdo získání členství "Heeero" obdrží 24.000 reklamních body a lze použít maximálně 3000 aktivních Adpacks.

Jako "Affiliate člen" Dostanete žádná reklama body, ale ty jsou již zapojeny do prodeje svého přímého partnera. A "Affiliate člen" může mít maximálně 10 Adpacks. Takže můžete použít platformu původně zdarma, a vyzkoušet své možnosti a potom vybrat ten správný pro vás členství.


Vergütungsplan AdpackPro

Zaregistrujte se zde a získejte zdarma webové stránky a marketingové materiály

Zaregistrujte se zdarma zde

Vydělávat peníze AdpackPro. - Finanční svoboda.


čeština, Czech - česká republika,
albánský, angličtina, běloruský, Bosenští, bulharština, čeština, chorvatský, Číňan, dánština, finský, francouzský, hindština, holandský, italština, Japonec, maďarština, Němec, norský, polský, portugalština, Řek, rumunština, ruština, slovenský, slovinština, španělština, srbský, švédský, Thai, turečtina, Ukrajinec, Vietnamec,

Větší hodnotu s AdpackPro
... pro firmy, ale i pro jednotlivce.

AdpackPro není jen jednoduchý kliknutí platformu. Myšlenka je, že podnikatelé mohou podporu jejich podnikání levná a dokonce získat reziduální příjem u bazénu výnosů. Jedná se o sofistikovaný "celkový balík", kde ozubená kola záběru dokonale. Všechny moduly jsou zaměřeny na udržitelnost, spolehlivost a přidanou hodnotou pro zákazníka. Aktivací až 3000 Adpacks tam je obrovská přidaná hodnota pro firmy, internetových obchodů a provozovatelů internetových stránek. Ty jsou pak 300.000 zaručené kliknutí no-náklady na reklamu - prostě úžasné!

V budoucnu se můžete těšit na další vjemy v on-line marketing!

 • Švýcarský reklamní platforma: Swiss Made - Švýcarská kvalita!
 • Kvalita provozu (skutečné návštěvníků).
 • Zvýšení návštěvnost vašich webových stránek a tím i lepší vyhledávač pořadí.
 • ekologickým provozem.
 • Zvýšit své prodejní čísla.
 • Růst vašeho online obchodu.
 • cílené a kvalifikované vede.
 • Vytvoření ziskových kampaní.
 • Text a bannerové reklamy, stejně jako videoreklama v přihlašovací oblasti.
 • náležité dokumenty a faktury za nákupy a výběry.
 • Německé uživatelské rozhraní a německý podporu.
 • Registrace zdarma je to možné.
 • Podíl z příjmů z provizí u bazénu (až 3000 Adpacks).
 • reklamní balíček (Adpack) stojí 25 eur a je zaručeno, že přinese 10,000 názory a nejméně 100 kliknutí.
 • Partner komise pro odkazování lidí na 1. a 2. generace.
 • V měsíci čtyřikrát zdarma k výplatě na ověřeného účtu (od 5. výhra 10 euro poplatek)

Zaregistrujte se zde a získejte zdarma webové stránky a marketingové materiály

Zaregistrujte se zdarma zdeAdpackPro - Swiss made - švýcarská kvalita


Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Italian, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian,
AdpackPro zkušenosti a informace
čeština, Czech - Czech Republic,

Onevision Holding AG

Mnoho kreativních lidí, kteří sdílejí společnou vizi - to je OneVision Holding AG. Základní myšlenka zakladatelů byla založena v květnu 2015. Posudek různých odborníků z původně různých odvětví a jejich sítí by měla být soustředěna pod jednou střechou pro inovativní on-line podnikání. Vzhledem k tomu, že se znali, setkali se včas konstruktivní jednání v Marbeilla. Ze základní myšlenky pak OneVision Holding AG vznikal během několika měsíců. Nabídka produktů a služeb neustále roste a neúprosně. Nárok na vlastní i určený k distribuci produktů a služeb byl nejvyšší od začátku až do dnešního dne, a je na špičkové úrovni.

Zahájení bylo provedeno s programem "Jopbooster". To je souprava z on-line software. Nejdůležitějším rysem je umožnit lidem, aby své texty optimalizované pro vyhledávače, takže tyto stránky pak ve skutečnosti lze nalézt na webu. K čemu je nejlepší webové stránky, pokud nikdo najde tuto stránku. Dále jen "Jopbooster" byla nyní dále rozvinut a je nabízen v různých konfiguracích. Současně byla vyvinuta tréninkový koncept v oblasti SEO. Tento děj se stále učil ve formě školení kvalifikovanými instruktory z OneVision Holding AG.

Od samého počátku, strategická partnerství bylo důležitým krokem pro rozvoj OneVision Holding AG. Mezi OneVision Holding AG a Humboldt školu, Indisoft a dalšími partnery, to přišlo velmi rychle spolupráci a předávání znalostí. Společně kolo je jistě vynalezen nic nového, ale to je děláno více kolo obvykle.

OneVision Holding AG

10% z obratu OneVisonHoldingAG toku do projektu AdpackPro (CTR, branding a vyhledávač pořadí z dalších produktů)


Zaregistrujte se zde a získejte zdarma webové stránky a marketingové materiály

Zaregistrujte se zdarma zde

Vážná a legální. - Zkušenosti s reklamní platformu AdpackPro


Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, Thai, švédský, srbský, španělština, slovinština, slovenský, ruština, rumunština, Řek, portugalština, polský, norský, Němec, maďarština, Japonec, italština, holandský, hindština, francouzský, finský, dánština, Číňan, chorvatský, čeština, bulharština, Bosenští, běloruský, angličtina, albánský,

OneVision Holding AG - Produkty
... Další produkty, které nabízí OneVision Holding AG

Jopboosterpro Series
Adpackpro Series
Internet Academy
Europe
AdpackProbooster
Series
Adpackbooster
AdpackProApp
Onevision Done4you
SmartShopper
Smartmessenger
Smartaffiliate
OnevisionWorld
Done4You
OnevisionWorld
Onevisionazon
Onevision Card

Zaregistrujte se zde a získejte zdarma webové stránky a marketingové materiály

Zaregistrujte se zdarma zde

AdpackPro - 100% Swiss vážnost, trvanlivost a dlouhověkost.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Italian, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
Peníze na internetu:: Partner odměna na 2 úrovních.
čeština, Czech - Czech Republic,
Content trifft RefShare
cestina - Dies Securekarte kann Ihr Leben rettenAdpackPro - Presentation

2 Návštěvníci on-line
otisk
-